Město Větřní
MěstoVětřní

Komise rady města

Komise místní samosprávy jsou zřizovány a rušeny Radou města Větřní v souladu s § 122 zákona č. 128/2000 Sb. o obcích. Komise jsou zřizovány jako iniciativní a poradní orgány Rady města Větřní. Územní obvod jejich působnosti určuje Rada města Větřní.

Komise pro publikační a dokumentační činnost

Zabývá se vydáváním zpravodaje Větrník. Spolupracuje s Městským úřadem Větřní, ZŠ a MŠ Větřní, místní knihovnou, Klubem seniorů či místními sportovními organizacemi. Komise se schází minimálně 10x ročně na pravidelných setkáních redakční rady. Schůzek redakční rady se pravidelně účastní také zástupce Městského úřadu Větřní.

• šéfredaktor: Mgr. Tomáš Bicek - Bicek.Tomas@seznam.cz
  • Mgr. Marie Kalistová
  • Zdeněk Duffek
  • Michaela Gelnarová
  • Bohumír Šimek

Komise klubu seniorů

V součinnosti s odborem vnitřních věcí a sociálních služeb Městského úřadu Větřní se podílí na zkvalitňování života osob důchodového věku v městě Větřní, pomáhá jednotlivým členům s řešením životních situací, se zapojováním do společenského života v městě.

Komise bytová

V součinnosti s odborem výstavby, investic, správy majetku, životního prostředí a dopravy Městského úřadu Větřní navrhuje uchazeče pro uzavření nájemní smlouvy na konkrétní uvolněný byt.

Komise kulturní

V součinnosti s odborem vnitřních věcí a sociálních služeb Městského úřadu Větřní připravuje kulturní akce ve městě.

• předsedkyně: Bc. Kateřina Šustrová - matrika@mestovetrni.cz
  • Michaela Gelnarová
  • Jana Šindelářová
  • Petr Beránek
  • Jan Fazekaš

Město

dnes, sobota 20. 7. 2024
déšť 22 °C 15 °C
neděle 21. 7. skoro jasno 27/14 °C
pondělí 22. 7. slabý déšť 17/16 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 21/13 °C

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Mohlo by Vás zajímat