Město Větřní
MěstoVětřní

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Komise rady města

Komise místní samosprávy jsou zřizovány a rušeny Radou města Větřní v souladu s § 122 zákona č. 128/2000 Sb. o obcích. Komise jsou zřizovány jako iniciativní a poradní orgány Rady města Větřní. Územní obvod jejich působnosti určuje Rada města Větřní.

Komise pro publikační a dokumentační činnost

Zabývá se vydáváním zpravodaje Větrník. Spolupracuje s Městským úřadem Větřní, ZŠ a MŠ Větřní, místní knihovnou, Klubem seniorů či místními sportovními organizacemi. Komise se schází minimálně 10x ročně na pravidelných setkáních redakční rady. Schůzek redakční rady se pravidelně účastní také zástupce Městského úřadu Větřní.

• šéfredaktor: Mgr. Tomáš Bicek - Bicek.Tomas@seznam.cz
  • Mgr. Marie Kalistová
  • Zdeněk Duffek
  • Michaela Gelnarová
  • Bohumír Šimek

Komise klubu seniorů

V součinnosti s odborem vnitřních věcí a sociálních služeb Městského úřadu Větřní se podílí na zkvalitňování života osob důchodového věku v městě Větřní, pomáhá jednotlivým členům s řešením životních situací, se zapojováním do společenského života v městě.

Komise bytová

V součinnosti s odborem výstavby, investic, správy majetku, životního prostředí a dopravy Městského úřadu Větřní navrhuje uchazeče pro uzavření nájemní smlouvy na konkrétní uvolněný byt.

Komise kulturní

V součinnosti s odborem vnitřních věcí a sociálních služeb Městského úřadu Větřní připravuje kulturní akce ve městě.

• předsedkyně: Bc. Kateřina Šustrová - matrika@mestovetrni.cz
  • Michaela Gelnarová
  • Jana Šindelářová
  • Petr Beránek
  • Jam Fazekaš

dnes, středa 1. 2. 2023
déšť se sněhem 1 °C 0 °C
čtvrtek 2. 2. sněžení 1/-1 °C
pátek 3. 2. déšť se sněhem 2/-4 °C
sobota 4. 2. déšť se sněhem 3/-3 °C

Svátek má Hynek

Zítra má svátek Nela

Když větrové na konec února uhodí, moc obilí se na poli neurodí.

Pranostika na akt. den

Co si únor zazelená - březen si hájí, co si duben zazelená - květen mu to spálí.

Mohlo by Vás zajímat